Ücretsiz üyelik oluşturun, ilan verin, şirket rehberine katılın!
10.11.2023
796
CEO Club, New York Belediye Başkanı Eric Adams’ın Katılımıyla Kuruldu
CEO Club, New York Belediye Başkanı Eric Adams’ın Katılımıyla Kuruldu

CEO Club New York, New York Belediye Başkanı Eric Adams'ın katıldığı etkinlikle tanıtıldı. Türk-Amerikan toplumunda 20 yıla yakın zamandır yaptıkları konferans, seminer, ödül töreni, iş dünyası zirveleri ile tanınan Jimmy Cüneyt Gürkan ve Cemil Özyurt tarafından kurulan CEO Club, global ölçekte üst düzey yöneticileri üyeleri ile buluşturup iş bağlantılarını güçlendirmeyi hedefliyor. CEO Club’ın ilk onursal konuğu ve konuşmacısı New York Belediye Başkanı Eric Adams oldu.  

Türk-Amerikan iş dünyasının önde gelen isimlerinden Portx şirketinin sahibi Eyüp Ulu’nun evsahipliğinde ve destekleriyle gerçekleşen gecede, New York ve New Jersey’de farklı sektörde faaliyet gösteren iş insanları bir araya geldi. ATIŞ Group Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Atış ve Just English Dil Okulları kurucusu Fatih Derbazlar’ın da konuk olduğu gecede, CEO Club’ın ilk üyesi olan Ahmet Atış ve Atış Group USA genel müdürü Zafer Acar CEO Club tarafından hazırlanan giriş plaketini Gürkan ve Özyurt’un elinden aldı. New York Belediye Başkanı Adams, geceye olan katkılarından ötürü Ahmet Atış, Fatih Derbazlar ve Eyüp Ulu’ya birer teşekkür plaketi sundu.  

Gecede konuşan New York Belediye Başkanı, farklı etnik kökenden insanların Amerikan toplumu için önemine vurgu yaptı. CEO Club toplantısında bir araya gelen insanların da başarı hikayelerinin temelinde göçmenlik yattığını dikkat çekti. İnsanca yaşamak ve kendi geleceğini kurmaktan başka hayali olmayan göçmenlerin, bu yolculuklarında destek olunması ve şehrin mozaiğinin bozulmamasını gerektiğini kaydetti. CEO Club benzeri kuruluşlarla insanlar arasında dayanışmayı arttırmanın önemine dikkat çeken Adams, önümüzdeki süreçte Amerikan Rüyası’nın ayakta tutulması ve yaşatılması için herkese büyük sorumluluk düştüğünü dile getirdi.  

Gecede New Jersey’nin tanınmış Yunan restoranlarından Lefkes’in sahibi Georgia Dumas, Toros Restaurant’ın sahibi Hüseyin Bayram, SCREPO Building Solutions ABD Direktörü Murat Ak, Brooks Brothers markasının lisansörlerinden Enchante Home’ın sahibi İsmail Akdeniz yer aldı. Bir sonraki CEO Club etkinliğinin detaylarını yakında açıklayacaklarının kaydeden Club’ın kurucu ortağı Jimmy Cüneyt Gürkan, yeni üyelik toplamaya başladıklarını ve büyük ilgi gördüklerini söyledi. Yıl içine yayılan farklı etkinliklerle üyelerini bir araya getireceklerini söyleyen Gürkan, farklı seviyelerde üyelik ücretleri olduğunu, etkinlik için New York ve New Jersey’de farklı etkinlik yerleri ile görüşmeler yaptıklarını dile getirdi.

CEO CLUB NEW YORK HAKKINDA  

CEO Club New York, üst düzey yöneticiler, etki sahibi insanları kendi üyeleri ile özel etkinliklerde buluşturmayı amaç edinen özel bir kurumdur. Özel üyelik ve referans yolu ile üye olunan ve yıl boyunca düzenlenen etkinliklerle üyelerini farklı isimlerle buluşturmayı hedefleyen Club, iş bağlantılarını güçlendirmek ve işbirlikleri oluşturmayı hedeflemektedir. Üyelik ve daha fazla bilgi için [email protected] 

Popüler Kategoriler