Ücretsiz üyelik oluşturun, ilan verin, şirket rehberine katılın!
Kişisel Verilerin Korunması

1. usailan.com, üyelerin usailan.com internet sitesi üzerinden gönderdikleri kişisel bilgilerini, Gizlilik Politikası ile saptanan amaçlar ve kapsam dışında, üçüncü şahıslara kesinlikle paylaşmayacaktır.

2. Üyelik için istenecek olan Adı, Soyadı, Telefon Numarası, email Adresi gibi kişisel bilgiler üyeyi tanımlamaya yönelik her türlü bilgiyi içermekte olup Gizli Kişisel Bilgiler olarak değerlendirilecektir.

3. usailan.com, işbu Gizlilik Politikası ve Üyelik Sözleşmesi’nde tanımlı olan haller haricinde şahsi bilgileri herhangi bir kurum, şirket ve/veya üçüncü şahıslarla paylaşılmayacağını garanti eder.

4. usailan.com, şahsi bilgileri usailan.com bünyesinde müşteri profilini tespit etmek ve istatistiksel çalışmalar, analizler hazırlamak amacıyla kullanabilecek ve yalnızca bu çalışmaların yapılması amacıyla kullanabilecek üçüncü şahıslarla paylaşabilir.

5. usailan.com, üyelerinin şahsi bilgilerini elindeki bütün teknolojik imkanları kullanarak özel ve gizli tutmayı kendisine sorumluluk olarak benimser, bu gizliliğin sağlanması, sürdürülmesi, bilgilerin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü şahıslara paylaşımı önlemek için gerekli bütün emniyet ve güvenlik tedbirlerini almayı taahhüt eder. usailan.com, bu gizli ve şahsi bilgileri korumak için bütün güvenlik ve emniyet tedbirlerini aldıktan sonra usailan.com adresine, sistemine veya veri tabanına yapılan saldırılar sonucunda bu gizli ve şahsi bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü şahısların eline geçmesi durumunda usailan.com sitesinin hiçbir sorumluluğu olmayacaktır.

6. usailan.com, işbu Gizlilik Politikası hüküm ve kararlarını, dilediği zaman usailan.com adresinden yayınlamak suretiyle tek taraflı olarak değiştirebilir. usailan.com sitesinin değişiklik yaptığı Gizlilik Politikası hüküm ve kararları usailan.com adresinde yayınladığı tarihten itibaren yürürlüğe girer.

7. Üyelerden derlenen tüm önemli ve şahsi bilgiler, en yüksek elektronik ve fiziksel güvenlik standartlarında saklanmakta, yalnızca yetki sahibi olan personelin ve ancak zorunlu durumlarda kullanıcı onayı altında ulaşabileceği bir sistemle, mevcut uluslararası kanunlar çerçevesinde kullanılmaktadır. usailan.com, işbu Gizlilik Politikası ve Üyelik Sözleşmesi’nde tanımlı olan haller haricinde üyelerden derlediği kişisel ve hassas bilgileri kullanıcı onayı olmaksızın hiçbir isim altında, hiçbir nedenle ve hiçbir muhatap nezdinde açıklamamayı, söz konusu bilgileri üçüncü şahıslarla paylaşmamayı ve hiçbir surette kötüye kullanmamayı taahhüt ve garanti eder.

Popüler Kategoriler