Ücretsiz üyelik oluşturun, ilan verin, şirket rehberine katılın!
Bizden Haberler

usailan.com 13 Yaşında!

2011 yılında New York'ta kurulan usailan.com, 13 yıl boyunca Amerika'da yaşayan Türk toplumuna en iyi şekilde hizmet vermeye devam etti. Türkçe dilinde Amerika'daki en etkili seri ilanlar, şirket rehberi ve bilgi platformu olarak öne çıkan sitemiz, teknolojik altyapısına yaptığı yatırımlarla kendisini sürekli yenileyerek binlerce kişi tarafından güvenilen ve benimsenen bir platform haline geldi.

Vizyonumuz doğrultusunda, Amerika'da yaşayan Türk topluluğuna en geniş ve kullanıcı dostu online platformu sunarak, birbirleriyle daha etkin iletişim kurmalarını sağladık. Misyonumuz çerçevesinde ise iş arayanlardan, kiralık ev arayanlara, satılık ürünlerden Amerika'da yaşamla ilgili ipuçlarına kadar geniş bir yelpazede hizmet sunarak kullanıcılarımızın ihtiyaçlarını karşıladık.

Bu süreçte kullanıcılarımızın güvenliği ve memnuniyeti en büyük önceliğimiz oldu ve tüm işlemlerimizi şeffaflık, dürüstlük ve etik değerlerle gerçekleştirdik. 13 yıllık bu yolculuğumuzda, Amerika'da yaşayan Türklerin yaşamını kolaylaştıran ve onların en büyük destekçilerinden biri olmayı başardık.

Her gün büyüyen topluluğumuzun bir parçası olduğunuz için teşekkür ederiz. usailan.com olarak, daha nice yıllar boyunca sizlere en iyi hizmeti sunmaya devam edeceğiz!

Popüler Kategoriler