Ücretsiz üyelik oluşturun, ilan verin, şirket rehberine katılın, yaşam ipuçları edinin!
Amerika / New York / New York City
Kalacak yer ve yeme-icmesi olan misafirhaneye sosyal medyaya ve tadilata eli yatkin arkadas araniyor
$18,00
09.03.2023
Full Time
Part Time
Part Time & Full Time
1639
Açıklama

Nakit cash odemeli. Gorusme icin gelebileceğiniz gun ve saati TEXT ile göndererek gelebilirsiniz, biz her gün müsaitiz, 7/24.Yaptigimiz bir kisim isler aşağıdaki gibidir.

Rental Room & Shares: Daily Share Rooms $20-$$45. Daily Private Rooms $55-$88.Share Weekly Rooms $168-$$278. Private Weekly Rooms $285-$485. Monthly share $585 ,private $975 & Up. Furnished. Private bathroom shower, No deposit/credit. 

Free POBOX, Cheapest City Guides Tours Taxies Shuttles Car Services To/From. Airports, Free Estimates. Translation, Evaluations, Authentication, Notary, Apostle, Sale Buy Rent Business, Homes, Apt, Tax ID number, Business formations, insurances. Consultations.

🌇Free Social Network Gatherings Saturdays 5pm-10pm Guest speaker(s), Free speech Environment, Intercultural, Barbecues

Free English, Arabic, Turkish, Classes. Hiring for hotels, kiosks, supermarkets, cooking & more $15 & up CASH.

Tuesday I Thursday: 6.30pm- 10pm Free English Classes. Saturday: 2pm-4.45pm Free English Classes. Following@5pm Social Network.

October 27,2023-7pm 100th Anniversary of Turkish Republic Day Party, Terrace on The Park Queens NY-Food.

Önemli Uyarı

Sayın kullanıcılarımız, kendi güvenliğiniz ve diğer kullanıcıların daha sağlıklı alışveriş yapabilmeleri için, satın almak/kiralamak veya yararlanmak istediğiniz ürünü görmeden/teslim almadan ön ödeme yapmamaya avans ya da kapora ödememeye özen gösteriniz. İlan sahiplerinin ilanlarında herhangi bir içeriğin veya görselin gerçeği yansıtmadığını düşünüyorsanız lütfen bize haber veriniz. usailan.com'da yer alan kullanıcıların oluşturduğu tüm içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriğin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından usailan.com hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için ilan sahibi ile irtibata geçebilirsiniz.

Özellikler

Çalışma Şekli

Full Time
Part Time
Part Time & Full Time
Uzaktan
Hibrit
Popüler Kategoriler