Ücretsiz üyelik oluşturun, ilan verin, şirket rehberine katılın, yaşam ipuçları edinin!
Amerika / New Jersey / Totowa
Totowa'da Depo Elemani - Fulfillment Associate
$16,00
10.12.2021
Full Time
627
Açıklama

Founded in 2016, YouParcel is a global provider of fulfillment and shipping services. Our multichannel order fulfillment and shipping services offer a wide range of customized solutions for e-commerce companies worldwide. Unlike other providers, we deliver software and customized transportation services to meet your needs. YouParcel provides end-to-end solutions to e-commerce companies, offering them a single point of contact for all their logistics needs.

Receive the packages, assign them to the system, and fulfill all the requests related to the packages. You must be a good team player, a good communicator, comfortable with raising issues as soon as they arise, and a fast-paced environment that requires flexibility and the ability to adjust.

Job Types: Full-time, Contract

Pay: $16.00 per hour
Schedule: Weekdays 9:30 AM - 5:30 PM

Overtime is possible.

Ilay AYHAN
Üyelik Tarihi: 04.19.2018
Önemli Uyarı

Sayın kullanıcılarımız, kendi güvenliğiniz ve diğer kullanıcıların daha sağlıklı alışveriş yapabilmeleri için, satın almak/kiralamak veya yararlanmak istediğiniz ürünü görmeden/teslim almadan ön ödeme yapmamaya avans ya da kapora ödememeye özen gösteriniz. İlan sahiplerinin ilanlarında herhangi bir içeriğin veya görselin gerçeği yansıtmadığını düşünüyorsanız lütfen bize haber veriniz. usailan.com'da yer alan kullanıcıların oluşturduğu tüm içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriğin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından usailan.com hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için ilan sahibi ile irtibata geçebilirsiniz.

Özellikler

Çalışma Şekli

Full Time
Part Time
Part Time & Full Time
Uzaktan
Hibrit
Popüler Kategoriler