Ücretsiz üyelik oluşturun, ilan verin, şirket rehberine katılın!
Amerika / New Jersey / Paramus
DOGTAS USA Satış Temsilcisi
12.19.2022
Full Time
1608
Açıklama

 Satış Temsilcisi

Motivasyonu yüksek ve dinamik bir Satış Temsilcisi ekibimize katılmak için bir aday arıyoruz. Satış Temsilcisi olarak, potansiyel müşterilerle ilişki kurmak, satışlar yaparak gelir hedeflerini gerçekleştirmek ve müşteri tabanımızı genişletmek için liderler üretmekten sorumlu olacaksınız. Satış ekibiyle yakın çalışarak, ürünlerimizi/hizmetlerimizi etkili bir şekilde tanıtmak ve müşteri tabanımızı genişletmek için stratejiler geliştirmek ve uygulamak için çalışacaksınız.

Şirketimizdeki mevcut açık pozisyonlar için başvuruları kabul etmekteyiz. Ancak, başvuruda bulunacak adaylardan sadece çalışma izni olanların başvurularını bekliyoruz

**Need a social security number and  work permit. 

Please call. 

DOGTAS USA
Üyelik Tarihi: 12.20.2022
Önemli Uyarı

Sayın kullanıcılarımız, kendi güvenliğiniz ve diğer kullanıcıların daha sağlıklı alışveriş yapabilmeleri için, satın almak/kiralamak veya yararlanmak istediğiniz ürünü görmeden/teslim almadan ön ödeme yapmamaya avans ya da kapora ödememeye özen gösteriniz. İlan sahiplerinin ilanlarında herhangi bir içeriğin veya görselin gerçeği yansıtmadığını düşünüyorsanız lütfen bize haber veriniz. usailan.com'da yer alan kullanıcıların oluşturduğu tüm içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriğin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından usailan.com hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için ilan sahibi ile irtibata geçebilirsiniz.

Özellikler

Çalışma Şekli

Full Time
Part Time
Part Time & Full Time
Uzaktan
Hibrit
Popüler Kategoriler